Сarnot Apartments Zoo Area

  • The lagest option:
  • 11 gości
  • 5 łożek
  • 3 sypialni

9-pokojowy Сarnot Apartments Zoo Area Antwerpia położony jest w dzielnicy Centraal oraz oferuje taras z widokiem dziedziniec. Rynek w Antwerpii leży w odległości 2 km, a Stadspark w odległości prawie 25 min spacerem.

Obiekt noclegowy dysponuje miejscem do pobytu dziennego, a także ma widok na ogród. Udogodnienia multimedialne w pokoju obejmują telewizor z płaskim ekranem. Apartament oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono bezpłatne kosmetyki i ręczniki.

Obiekt jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki.

Dawny Dom Rubensa znajduje się w pobliżu od tego apartamentu. Popularne atrakcje w pobliżu apartamentu to Ogród zoologiczny w Antwerpii w około 700 m. Сarnot Apartments Zoo Area położony jest mniej niż 10 min piechotą od najbliższego przystanku autobusowego - Centraal.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Сarnot Apartments Zoo Area Antwerpia
Spacious 2Br Stay Near Central Station
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Spacious 2Br Stay Near Central Station

258 m od nieruchomości
USD 35 USD 32
za noc
Two-Bedroom Apartments In The Heart Of Antwerp
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Two-Bedroom Apartments In The Heart Of Antwerp

261 m od nieruchomości
USD 257 USD 231
za noc
2Br City Stay Grand Central Area
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

2Br City Stay Grand Central Area

262 m od nieruchomości
USD 67 USD 60
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Antwerpia Deurne
    6 km

    Stacje kolejowe

    Central Station Antwerp
    400 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 21:00
    Wyjazd: od 06:00 do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Сarnot Apartments Zoo Area jest darmowe Wi-Fi?
      Internet w Сarnot Apartments Zoo Area dostępny jest za darmo.
    • Czy w Сarnot Apartments Zoo Area można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w Сarnot Apartments Zoo Area.
    • Czy w Сarnot Apartments Zoo Area jest kuchnia?
      W Сarnot Apartments Zoo Area goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Antwerpia Deurne
    6 km

    Stacje kolejowe

    Central Station Antwerp
    400 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Сarnot Apartments Zoo Area Antwerpia

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij